O nás

Malá firma s velkým zázemím. Najdete u nás dětské oblečení, potisk textilu, dekorace z překližky řezané laserem, fotoobrazy, plakáty, postupně budeme přidávat samolepky malé nebo na zeď. Zakázkovou výrobu provádíme na našich strojích ve dvou pobočkách v Praze 1 a 8.

Náš příběh začal spuštěním e-shopu v říjnu 2019, kdy jsme začali prodávat dětské bundy od 6 měsíců do 9 let s nápaditým designem. Za krátko jsme přidali do nabídky teplákové soupravy. Naše dodavatele jsme si našli ve vzdáleném Turecku. Nazvala bych to láskou na první pohled. Turecko jsme měli vždy rádi, mnoho jsme tam poznali a procestovali. Jako žena jsem tam ráda nakupovala módu, protože byla jiná, nápaditá a lehce nadčasová. A to byl ten důvod proč jsme zvolili turecké dodavatele, protože jejich kolekce jsou v České republice svěží vítr.

Na začátku roku 2020 jsme se rozhodli díky zájmu našich přátel a zákazníků, že přidáme do nabídky také služby z naší mateřské společnosti Graf print s r. o., která je na trhu od roku 2011 a jejich tým v čele s mým manželem, mohou čerpat z více jak 20ti letých zkušeností svých kolegů. Graf print byl spíše zaměřený na náročné velké zakázky, které jim nedaly prostor dostatečně pečovat o drobné zákazníky.

Tím přirozeně vznikl obchod Mathous, který nabízí zakázkovou výrobu z kvalitního materiálu pro malé zákazníky stejně jako pro náročné komerční zákazníky bez rozdílu. 

 S díkem

Lucie Řeháková